Protseduurist

FIBROBLAST

NIMETUS – Protseduuri tuntakse eelkõige fibroblasti ja plasma liftingu nimede all. See on Eestis veel üsna vähe tuntud, kuid see eest hämmastavaid tulemusi pakkuv naha pingutamismeetod.

EFEKT – Fibroblast on arvatavasti ainuke mittekirurgiline protseduur, mille käigus pinguldatakse nahka ning silutakse kortsukesi ning tulemused on oluliselt tugevamad, kui näiteks fotonoorenduse või mesoteraapia puhul. Fibroblast on eelkõige mõeldud lõdva naha vähendamiseks, armide ja kortsude silumiseks ning üleliigse naha pinguldamiseks. Naha pinguldumine toimub umbes kolme kuu jooksul pärast protseduuri. Kõik sõltub enda naharakkude aktiivsusest, mingeid lisaaineid naha sisse ei viida.

KUIDAS SEE TÖÖTAB? – Protseduuri käigus konverteerib spetsiaalne instrument elektrienergia elektrostaatiliseks energiaks tekitades seeläbi mikrovigastusi. See omakorda sublimaneerib (tahke aine vahetu üleminek gaasilisse olekusse) naha pindmist kihti (dermis ja epidermis), seejuures naha alumisi kihte (rasvkude) vigastamata.

Ehk siis lihtsamalt öeldes tekivad naha pindmisesse kihti pisikesed ümarad augukesed, mis seejärel tekitavad regeneratsiooni käigus uued, värsked ning kaunid rakud.